مطالاب از سرتاسر وب
اخبار موبايل،دانلود رمان و خودرو

به گفته مينگ چي كو، آيفون هاي اولد سال 2018 اپل به يك باتري با شكل L مجهز خواهد شد. اين كار به ثبات قيمت گوشي و در عين حال افزايش ظرفيت باتري مي‌انجامد. آيفون x كنوني اپل از دو باتري برخوردار است.

روز ديگري از راه رسيد و شايعه جديدي را در مورد آيفون هاي اولد سال 2018 اپل مي‌شنويم. در جديدترين اين شايعات، گزارشي از سوي شركت ژاپني Nomura Securities منتشر شده كه آن چه ما در مدل‌هاي آينده آيفون خواهيم ديد را شرح مي‌دهند. اين گزارش ادعا مي‌كند كه اپل سه مدل آيفون سال آينده عرضه خواهد كرد كه يكي از آن‌ها به نمايشگر LCD‌ دو مدل ديگر به نمايشگرهاي OLED مجهز خواهند بود.

تبليغات متني:

آخرين اخبار موبايل | اخبار موبايل روز

مدل ال سي دي اين گوشي ها به يك نمايشگر لبه به لبه برخوردار بوده، شبيه به آيفون ايكس است و يك دوربين در قسمت پشتي آن نصب خواهد بود. دو مدل ديگر از آيفون هاي اولد سال 2018 همچنان از شكل و شمايل مشابه آيفون ايكس برخوردارند و به نمايشگرهاي 5.8 اينچي و 6.5 اينچي تجهيز مي‌شوند.

باتري آيفون هاي اولد سال 2018 متفاوت از آيفون ايكس

به نقل از يك گزارش جديد ديگر كه امروز توسط مينگ چي كو، تحليلگر كمپاني KGI Securities منتشر شده است، دو مدل آيفون اولد سال آينده از يك باتري جديد كه شكل حرف “L” هستند بهره مي‌برند. اين كار به منظور استفاده صحيح‌تر از فضاي داخل گوشي انجام خواهد گرفت. اين تحليلگر، تامين كننده باتري جديد آيفون هاي اولد سال 2018 اپل را نيز كمپاني LGC مستقر در كره جنوبي اعلام كرده است. اپل امسال اميدوار بود تا اين باتري مدرن را تصاحب كرده و در زير قاب گوشي هاي خود استفاده كند، اما عملا آن براي سال 2017 قابل استفاده نبود.

قيمت آيفون هاي اولد سال 2018 با وجود يك باتري بزرگ‌تر افزايش زيادي نخواهد داشت

در حالي كه دو باتري داخل آيفون ايكس جمعا ظرفيتي برابر با 2.716 ميلي‌آمپر ساعت را به ارمغان مياورند، به نقل از مينگ چي كو آيفون ايكس سال آينده از يك باتري با ظرفيتي بين 2.900 الي 3.000 ميلي‌آمپر ساعت بهره‌مند خواهد بود. همچنين گفته مي‌شود آيفون 6.5 اينچي از يك باتري بزرگ‌تر 3.300 الي 3.400 ميلي‌آمپر ساعتي و مدل ال سي دي آيفون 2018 (كه گفته مي‌شود از يك نمايشگر 6.1 اينچي برخوردار است) نيز از يك باتري با ظرفيت 2.850 الي 2.950 ميلي‌آمپر ساعت برخوردار خواهد بود. اين به اپل اجازه مي‌دهد تا قيمت محصول خود را ثابت نگه دارد. اپل همچنين براي اين مدل ال سي دي از يك قاب فلزي (به جاي قاب شيشه‌اي دو آيفون اولد ديگر) استفاده خواهد كرد تا قيمت آن عملا بين 650 الي 950 دلار باشد. گفته مي‌شود اين آيفون، ارزان‌ترين گوشي سال 2018 اپل خواهد بود.

منبع : گجت نيوز

امتیاز:
بازدید: 45
برچسب:
:
[ 1396/9/20  ] [ ۰۹ ] [ matlabrooz ] [ ]

پس از اينكه رجيستري به‌ظاهر اجرايي شد، اين طرح ظاهرا فقط شامل گوشي‌ آيفون 10شده كه البته موجبات افزايش قيمت و چندنرخي شدن اين دستگاه را فراهم كرده است.

 

از روز 28 مهرماه كه اجراي طرح رجيستري گوشي‌هاي موبايل ظاهرا عملي شد، بيشترين تمركز مسئولان روي گوشي آيفون 10 (iPhone X) بود و مدام خبرهايي درباره‌ي ممنوعيت واردات، قاچاق بودن و غير فعال شدن آن پس از اجراي طرح شناسه‌دار كردن گوشي‌ها منتشر مي‌شود. حتي خريداران پيامك‌هايي مبني بر قاچاق بودن گوشي و غير فعال شدن آن پس از يك ماه دريافت كردند. بر اين اساس يك يا دو شركت اقدام به واردات رسمي اين گوشي كردند و بخش بزرگي از آن را در اختيار فروشگاه‌هاي اينترنتي قرار دادند و به خريداران توصيه شد كه حتما اين گوشي را از فروشگاه‌هاي اينترنتي خريداري كنند كه البته قيمت آن گران‌تر از فروشگاه‌هاي سنتي بود.

بيشتر بخوانيد:

مشكل بلندگوي مكالمه آيفون 10 در پخش كردن صداي بلند

با اين حال بخش كوچكي از اين محموله رسمي در اختيار فروشگاه‌هاي فيزيكي بازار قرار گرفت كه تعداد آن محدود است. اين در حالي است كه تعداد زيادي از گوشي‌هاي آيفون مثل هميشه به شكل قاچاق وارد بازار مي‌شود و اكنون در فروشگاه‌ها با قيمت معقول‌تري در اختيار مشتري قرار مي‌گيرد؛ اما گفته مي‌شود اين احتمال وجود دارد كه پس از يك ماه گوشي غير فعال شود و از كار بيفتد.

با اين حال بسياري از مشتريان حاضرند كه اين گوشي را بدون گارانتي و با قيمت معقول‌تري خريداري كنند و پس از اجراي طرح رجيستري و غير فعال شدن، عوارض گمركي و سود بازرگاني آن را بپردازند و گوشي خود را مجددا فعال كنند.

اما در اين ميان برخي از واردكنندگان كه گوشي‌ها را به شكل قاچاق به بازار عرضه مي‌كنند، اقدام به رجيستر و ثبت شماره سريال گوشي در شبكه اپراتوري كشور كرده‌اند كه اين گوشي‌ها به نام «شبه قانوني» شناخته مي‌شوند و قيمتي بين گوشي قانوني و قاچاق دارند. البته به اين گوشي‌ها گارانتي تعلق نمي‌گيرد و مشتري فقط از بابت غير فعال نشدن دستگاه پس از اجراي طرح مطمئن خواهد بود.

منبع زوميت

 

امتیاز:
بازدید: 55
برچسب:
:
[ 1396/9/4  ] [ ۱۳ ] [ matlabrooz ] [ ]

هزينه تعمير نمايشگر آيفون 10 (iPhone 10) زنگ خطر را به صدا درمي‌آورد. بهتر است بعد از خريد، به خوبي از صفحه نمايش آيفون ايكس خود مراقبت كنيد.

 

نمايشگر تمام صفحه و OLED آيفون 10 يكي از مهمترين ويژگي‌هاي آن است. بهتر است بعد از خريد اين گوشي موبايل گران قيمت، خيلي خوب از صفحه نمايش آن محافظت كنيد تا هيچ‌وقت نيازي به مراجعه به شركت گارانتي براي تعمير نمايشگر نباشد. وقتي قيمت يك گوشي موبايل هزار دلار است، نمي‌توان انتظار داشت هزينه تعمير نمايشگر آن پايين باشد.

هزينه تعمير نمايشگر آيفون 10 در صورت مراجعه به يكي از فروشگاه‌هاي اپل در سراسر آمريكا 279 دلار است. با اين مبلغ مي‌توان يك گوشي اندرويدي شيك و داراي قابليت‌هاي كافي خريد! هزينه تعمير صفحه نمايش اين مدل در مقايسه با آيفون‌هاي پيشين خيلي بيشتر است. مي‌توان دليل آن را در نوع پنلي كه اپل در بهترين گوشي موبايلش تا به امروز به كاربر برده پيدا كرد.

تعمير نمايشگر آيفون 10

هزينه تعمير نمايشگر آيفون 10 برابر 279 دلار است

اگر بعد از وارد شده ضربه به آيفون 10، علاوه بر شكستن نمايشگر به خود گوشي موبايل و سخت افزارهاي آن نيز آسيب وارد شود، هزينه تعمير به 549 دلار افزايش مي‌يابد كه چيزي بيشتر از نصف مبلغ خريداري آن است. در صفحه اعلام هزينه‌هاي تعمير گوشي هاي موبايل در وب سايت اپل، هزينه تعمير صفحه نمايشگر شكسته آيفون 8 برابر 169 دلار اعلام شده است. در صورت وارد شدن آسيب به ساير بخش‌ها، اين مبلغ به 349 دلار افزايش پيدا مي‌كند.

تعمير نمايشگر آيفون 10

يكي از دلايل افزايش هزينه تعمير نمايشگر آيفون 10 ، جاسازي شدن دوربين پيشرفته TrueDepth در آن است. به همين دليل در صورت شكستن صفحه نمايش، دوربين جلويي كه سيستم امنيتي فيس آيدي از آن قدرت مي‌گيرد را نيز بايد تعويض كرد.

در يكي از مطالب پيشين اعلام كرديم اصلي‌ترين مقصر افزايش 115 دلاري هزينه ساخت آيفون ايكس در مقايسه با آيفون 8، شركت سامسونگ است، چرا كه گران‌قيمت‌ترين قطعه آيفون ايكس، نمايشگر 5.8 اينچي OLED آن محسوب مي‌شود. هزينه ساخت يك دستگاه آيفون 10 براي اپل تنها 370 دلار است. حال از اين مبلغ تنها 110 دلار صرف نمايشگر آن مي‌شود، نمايشگري كه سامسونگ مسئول ساخت آن است.

منبع ubergizmo

امتیاز:
بازدید: 68
برچسب:
:
[ 1396/8/27  ] [ ۱۴ ] [ matlabrooz ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 24
دیروز : 5
افراد آنلاین : 1
همه : 2470
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب