مطالاب از سرتاسر وب
اخبار موبايل،دانلود رمان و خودرو

دانلود فيلم بمب يك عاشقانه

دانلود فيلم بمب يك عاشقانه

دانلود فيلم بمب يك عاشقانه با لينك مستقيم

دانلود فيلم بمب از پيمان معادي

دانلود فيلم بمب يك عاشقانه كيفيت HD

دانلود فيلم بمب يك عاشقانه

دانلود فيلم بمب يك عاشقانه

 

 بازيـــــگران:

ليلا حاتمي پيمان معادي پيمان معادي حبيب رضايي سيامك صفري صبا گرگين پور
معصومه قاسمي‌پور رامين پورايمان بهادر مالكي‌ شهروز آقايي‌پور ارشيا عبداللهي نيوشا جهاني

 

 سايــر عوامــل:
نويسنده و كارگردان: پيمان معادي تدوين: بهرام دهقاني
موسيقي: الني كاريندرو طراحي و تركيب صدا: ايرج شهزادي
جلوه ويژه بصري: محمد لطفعلي تهيه‌كنندگان: احسان رسول‌اف و پيمان معادي
مديرفيلم‌برداري: محمود كلاري صدابردار: ايرج شهزادي
طراح صحنه  محسن شاه‌ابراهيمي طراح گريم: مهرداد ميركياني
مديران توليد: وحيد مشاري دستيار اول كارگردان: علي افشين‌راد
منشي صحنه: ندا قائدي مديران تداركات: حامد آزادي و آرش مجتهدپور
عكاس: حبيب مجيدي تصويربردار پشت صحنه: معصومه صالح‌بيگي
مجري طرح: مهدي معزي تبليغات: لوتوس پلاس

 

 

درباره فيلم بمب يك عاشقانه :

“بمب يك عاشقانه” بمب شد… و بدنه شكننده سينماي ايران را از فرط هيجان استرس‌زاي تماشاي يك فيلم خوب منفجر كرد. فيلم سينماي بمب يك عاشقانه دومين اثر هنري پيمان معادي پس از فيلم بلند برف روي كاج‌ها يك فيلم در ژانر عاشقانه و جنگي محسوب مي‌شود.

 

بمب يك عاشقانه محصول سال ۱۳۹۶ بوده و براي نخستين بار توانست نظر بسياري از منتقدان و تماشاگران عام و خاص سينماي ايران را جلب نمايد. اين فيلم از مورخ ۱۴ بهمن سال ۹۶ در جشنواره فجر به نمايش گذاشته شد و پس از آن شاهد اكران اخير اين فيلم بلند در سينماهاي تهران و ساير شهرهاي كشور هستيم.

 

جوايز و افتخارات فيلم بمب يك عاشقانه :

 

از افتخارات فيلم بمب يك عاشقانه بايد به دريافت جايزه بهترين فيلم‌نامه از جشنواره آسيا پاسيفيك در سال ۹۳، دريافت جايزه بهترين طراحي لباس از جشنواره فجر در سال ۹۶، دريافت جايزه بهترين كارگرداني، فيلم‌نامه و فيلم از نگاه تماشاگران از جشنواره بسفر در سال ۹۷، و همكاري پيمان معادي به عنوان كارگردان و نويسنده با الني كاريندرو (Eleni Karaindrou)، سرشناس‌ترين موسيقي‌ساز جهان اشاره نمود.

 

دانلود فيلم بمب يك عاشقانه

دانلود فيلم بمب يك عاشقانه

 

فيلم بمب يك عاشقانه يك فيلم مخاطب پسند :

فيلم بمب يك عاشقانه وقتي در سينماهاي سطح ايران به نمايش در آمد كه نياز نمايش يك روايت ساده و موثر آن هم در ژانر عاشقانه و جنگي به شدت احساس مي‌شد.

 

صدرنشيني اين فيلم در جدول فروش سينماهاي ايران تاييدي بالقوه بر اين موضوع است. پيمان معادي پس از آثار موجه خود در سينماي ايران ثابت كرد بازيگري، نويسندگي و همچنين كارگرداني نيازمند هوشي سرشار، انتخابي درست و ايده‌اي متناسب با نياز شرايط كنوني كشور مي‌باشد.

 

پس از فيلم بلند برف روي كاج‌ها مي‌توان اثر هنري بمب؛ يك عاشقانه را از جدي‌ترين و معدودترين كارهاي سينمايي موفق در ايران نام برد. اين فيلم پس از اكران به سرعت توانست جاي صندلي‌هاي خالي در سينما را با تماشاگران حرفه‌اي پر كند.

 

فيلم‌شناسي پيمان معادي :

اگر از فيلم بمب يك عاشقانه فاكتور بگيريم و به تجربيات پيمان معادي اشاره‌اي مختصر داشته باشيم، متوجه خواهيم شد پيمان معادي پس از نقش آفريني در فيلم‌هاي درباره الي، جدايي نادر از سيمين و ابد و يك روز ثابت كرد بازيگري هوشمند و تواناست. معادي پس از مدت كوتاهي فاصله از سينماي ايران به دنياي هاليوود پيوست و به نقش آفريني در فيلم “كمپ ايكس-ري” و “آخرين شواليه” پرداخت. بدين ترتيب، معادي خود را به بازيگري بين‌المللي مبدل نمود و در نهايت به كارگرداني نيز روي آورد.   

 

دانلود فيلم بمب يك عاشقانه

دانلود فيلم بمب يك عاشقانه

 

عاشقانه‌اي پرشور در بحبه جنگ (دانلود فيلم بمب يك عاشقانه)

روايت عاشقانه و جنگي فيلم بمب يك عاشقانه پس از به نمايش گذاشته شدن در سينماي ايران مثل يك بمب تركيد و ثابت كرد هنوز هم مي‌توان به سينماي ايران پايبند بود اگر تجارت فداي ايده‌هاي توخالي نشوند. پيمان معادي مدت‌هاي مديدي با بازي خود، نويسندگي در زمينه فيلم‌نامه‌نويسي و همچنين كارگرداني نشان داده است كيفيت محتواي سينما را نبايد زير پا گذاشت.

 

دانلود فيلم بمب يك عاشقانه

دانلود فيلم بمب يك عاشقانه

 

فيلم بمب يك عاشقانه يك فيلم پاپ‌كرني نيست. زيرا از همان دقايق نخست روايت با جديت پيش رفته و شما را تا پايان فيلم همراهي مي‌كند. بمب يك عاشقانه حتي از شروع دقيقه‌هاي نخست توان هرگونه جنب و جوش اضافي را از تماشاگر مي‌گيرد و شما به ترتيب شاهد صحنه‌هايي از يك ترس ديرينه در قلب تاريخ خواهيد بود.

 

اتفاقاتي كه در سال‌هاي آتش و خون جنگ رخ داده و تب و تاب شما را براي ديدن صحنه‌هاي پسين متوقف نخواهد كرد. جسورانه مي‌توان گفت بيننده با اثري قابل تامل و تعمق روبرو خواهد شد كه مفهوم عشق را در جزء به جزء سكانس‌هاي يك دست پيدا مي‌كند.

 

شايد كه پيمان معادي خوب دانست روايت يك عاشقانه سوزان در تن‌لرزه‌هاي ميانه جنگ سرد و بي‌رحمانه لازم است.

 

دانلود فيلم بمب يك عاشقانه

دانلود فيلم بمب يك عاشقانه

 

دانلود فيلم بمب يك عاشقانه

روايت دلنشين و البته متكي بر اصول واقع‌گرايانه  كه از منظر نگاه يك پسربچه عاشق نقل مي‌شود و بيننده آثار عاشقانه سينمايي را نيز مجذوب خود مي‌نمايد. در ابتداي بمب؛ يك عاشقانه پسربچه‌اي دست چشمانتان را گرفته و شما را به تماشاي وقايع شيرين در لابلاي بيم و اميد آن دوران هُل مي‌دهد تا فرياد بزند زندگي هنوز جريان دارد.

 

در ادامه فيلم شاهد سكانس‌هايي هستيم كه پيمان معادي پيش‌تر از اين‌ها اظهار كرده بود عينا در گذشته براي وي اتفاق افتاده است. صحنه‌اي كه نشان از تفاوت و تقابل دو نسل و دو زمانه مي‌دهد. سكانسي كه دو برادر مورد تنبيه ناظم مدرسه واقع‌ مي‌شوند.

 

نمي‌توان گفت اين فيلم تنها يك فيلم است. پيمان معادي فكر همه چيز را از پيش كرده و شما با اثري سينمايي در تاريخ ايران مواجه خواهيد شد كه از همان لحظات ابتدايي متوجه مي‌شويد همه چيز سر جاي واقعي خود نشسته است و شاهد يك فيلم منظم هستيد.

 

دانلود فيلم بمب يك عاشقانه

دانلود فيلم بمب يك عاشقانه

 

بمب يك عاشقانه فيلم باسليقه‌اي است كه علاوه بر داشتن يك محتواي خوب توانسته است با مخاطب عام و خاص به خوبي ارتباط برقرار كند. انتخاب ارشيا عبداللهي در نقش پسربچه را مي‌توان به جرات از نقاط قوت دومين اثر هنري پيمان معادي تلقي كرد. علاوه بر اين بازيگراني نظير پيمان معادي، ليلا حاتمي، حبيب رضايي و سيامك انصاري نشان از انتخاب وسواسي بازيگردان دارد. حضور چنين بازيگران باتجاربي مهر تاييد بر تماشاي اين فيلم نيز مي‌باشد.

 

معادي كه هيچ‌وقت صرفا به بازيگري و فيلم‌نامه‌نويسي بسنده نكرده ثابت كرده مي‌توان كارگردان بادانشي بود و در عصري كه كارگردانان چندان به محتواي ارزشي فيلم اهميت نمي‌دهند، براي شعور مخاطب احترام قائل شد.

 

دانلود فيلم بمب يك عاشقانه

دانلود فيلم بمب يك عاشقانه

شايد پيمان معادي با ساخت بمب يك عاشقانه خواست يادآور شود هنوز مي‌شود يك فيلم حال خوب‌ كن ساخت و با طرح مسائل نسل زمانه ديگر همچنان مخاطبان نسل نو را محسور فضاي نوستالژيك كرد.

 

كلام آخر

و در نهايت بمب يك عاشقانه با پايان‌بندي نه باز و نه بسته خود بمب مي‌شود و صداي انفجار خود را تا دقايقي پس از ترك سينما در ذهنتان ثبت مي‌كند. پاياني عيني و ملموس كه خلاف پايان‌بندي باز برخي از آثار دست و پا زدن شما را براي رسيدن به ماوراي فيلم تمام مي‌كند.

 

فيلم بمب يك عاشقانه از معدود آثاري است كه دوست داريد تمام جزئيات را به قلبتان بسپاريد. كمي از عاشقانه‌هاي يواشكي ايرج و خنده‌هاي نمكين ميترا را بدزديد و در گوشه كنارهاي ذهنتان جا بدهيد. در آخر مي‌توان شجاعانه اظهار داشت روايت عاشقانه، فراموش‌ناشدني و در عين حال ستودنيِ پيمان معادي ارزش كشاندن تماشاگر را به سينما دارد.

 

تصاوير فيلم بمب يك عاشقانه :

 

تذكر مهم : دانلود رايگان اين فيلم ، نه در اين سايت و نه در هيچ وبسايت ديگري امكان پذير نيست و برخوردهاي بسيار شديدي با اين عمل ميشود. بنابراين به دنبال لينك دانلود رايگان اين فيلم در هيچ سايتي نباشيد.

 

منبع : فرديس فيلم


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۵۹:۰۸ ] [ رضا ] [ نظرات (0) ]

دانلود تم آماده پاورپوينت ورزشي شركتي Magic Morph Powerpoint Template

اگر به دنبال قالب پاورپوينت پايان نامه به صورت فلت ، سبك ، و زيبا هستيد؛ قالب Magic Morph Powerpoint Template ساخت شركت گرافيك ريور graphicriver دقيقا براي شماست.

قاب Magic Morph Powerpoint Template ، يك تم براي پرزانته با كيفيت بالا براي ارائه، پانل، تميز، حداقل، ظريف و انعطاف پذير پاورپوينت، مناسب براي ارائه ورزش، شركت ها و استفاده شخصي است.تغيير رنگ طرح هاي بسيار آسان است. فقط يكي از 20 تم رنگي را در PowerPoint خود انتخاب كنيد، از جمله 5 انتخاب سفارشي رنگ، و كل الگو به تم رنگي كه انتخاب كرده ايد تغيير خواهد كرد.

شما به راحتي ميتوانيد يكي از 20 تم رنگي در پاورپوينت و يا يكي از 5 رنگ ويرايش شده را انتخاب كنيد و كل قالب به تم رنگي كه شما انتخاب كرده ايد تغيير  پيدا خواهد كرد.

 • حجم فايل: 42 مگابايت
 • تعداد اسلايد: +70
 • رزولوشن: Full HD 1920×1080
 • راهنماي استفاده: فايل PDF به زبان انگليسي
 1. قالب پاورپوينت پايان نامه

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۰۲:۵۰ ] [ رضا ] [ نظرات (0) ]

نيوشا يكي از شركت هاي معتبر توليد دمنوش در ايران مي باشد كه جايگاه خود را به راحتي در بين مردم پيدا كرده است دمنوش نيوشا در پك هاي مختلف و با عصاره هاي متنوع و متفاوتي توليد مي شوند كه در واقع هر كدام از اين دمنوش ها تاثير متفاوتي روي بدن دارند اما اگر اين دمنوش ها به صورت خود سرانه و بدون مشورت كارشناسان ما استفاده شود با عوارض دمنوش ها نيوشا مواجه خواهيم شد.

عوارض يا مضرات دمنوش نيوشا ؟!

در مورد عوارض اين دمنوش ها بايد بگم كه اگر ميخواهيد از اين عوارض و مضرات دور بمانيد بايد از تيم ما مشاوره تخصصي بگيريد نيوشا به كارشناسان خود آموزش هاي زياده داده است و كلاس هاي متعدد طبع شناسي و بدن شناسي و روش هاي لاغري سالم را به تمامي كارشناسان خود آموزش داده است.

عوارض دمنوش نيوشا

كليه مشاوره هاي طب سنتي نيوشا به صورت رايگان انجام ميشود در خصوص مشاوره ها براي مثال اگر شما طبعي سرد داشته باشيد و دچار افت فشار در طول روز مي شويد مصرف ريز ميوه هاي قرمز مي توانيد به بدن شما اسيب برساند در واقع دمنوش ها براي هر فرد جدا تجويز و پك مي شود تا به عادات و مزاج و حالات بدني فرد اسيبي نرساند.

نتيجه گيري : دمنوش نيوشا عوارضي ندارد ولي عدم مصرف صحيح آن باعث عوارض و آسيب مي شود مثل مصرف يك قرص خودسرانه.

آيا دمنوش نيوشا موثر است

دكتر عياتوند عضو هيئت علمي دانشگاه علوم پزشكي اصفهان درباره تاثير دمنوش هاي گياهي براي لاغري گفت اين روز ها بسياري از افراد با هدف لاغري به مصرف دمنوش هاي گياهي و ارگانيك اقدام مي كنند كه در بسياري از موارد در نتيجه مصرف اين دمنوش ها موفق به كاهش وزن خود مي شوند اما اينكه تا چه ميزان اين كاهش وزي به دليل مصرف دمنوش نيوشا است براي بسياري سوال است.

در واقع اينكه بسياري از اين دمنوش هاي گياهي با كاهش اشتهايي افراد باعث كاهش وزن مي شوند حقيقتي غير قابل انكار است اما براي نتيجه گيري از اين دمنوش هاي گياهي به منظور لاغري بايد مقادير شخصي در طول روز و دوره هر شخص مصرف كرده.

تاثير دمنوش نيوشا

يك قرص چاي سبز معادل 12 ليوان دمنوش چاي سبز مي باشد پس يك فرد براي استفاده از تاثير دمنوش نيوشا بايد مقادر زيادي از اين نوع گياهان را مصرف كنند كه درد صورت مصرف به موقع و منظم در خيلي موارد زيادي شاهد بوديم كه از نتيجه دمنوش هاي بسيار راضي بودن.

خيلي ها سوال ميپرسند كه آيا دمنوش نيوشا موثر است ؟ در جواب آنها بايد بگم اگر كساني كه با مصرف دمنوش هاي گياهي موفق بوده اند زير نظر مشاورين سلامت خود همزمان با مصرف منظم اين دمنوش هاي گياهي رژيم لاغري رايگان دريافت كرده اند و كالري هاي دريافتي خود را نيز تنظيم كرده اند و به ورزش و پياده روي پرداخته اند.

نكته : همه بدن ها نياز به ورزش ندارند گاهي با كنترل تغذيه وزن كاهش پيدا ميكنه همه اين موارد و نوع دستورات غذاي و رفتاري شما براي لاغري نسبت به بررسي فيزيك و طبع شما توسط كارشناسان ما دارد.

پك لاغري نيوشا

دمنوش نيوشا براي مصرف لاغري يك دوره 40 روزه و 60 روزه و 80 روزه ارئه ميكند براي تهيه دمنوش و استفاده از دمنوش به منظور لاغري ابتدا فرد توسط مشاوره سلامت شركت نيوشا مورد چكاپ قرار ميگيره و يك سري موارد از شما سوال ميشود و حدودا 6 تا 8 عدد دمنوش مختلف به شما داده مي شود.

با توجه به اينكه تمامي محصولات نيوشا ارگانيك هستن و از طبيعت گرفته شده اند و فاقد هر گونه ناخالصي مي باشد و نه تنها كه آسيبي به بدن نميرسانند بلكه باعث بهبود و رفع بسياري از مشكلات و بيماري هاي مختلف ديگر به شما كمك شاياني ميكند.

پك لاغري نيوشا

عملكرد دمنوش لاغري نيوشا به اين صورت است كه با بالا بردن سوخت و ساز بدن يا متابوليسم بدن و كاهش اشتها چربي سوزي مناسب و در نهايت كاهش سايز و كاهي وزن مي باشد نوشيدني هاي شركت نيوشا انتخاب هاي فوق العاده براي يك زندگي سالم و ايده آل است.

حداقل مدت زمان مصرف دمنوشا براي نتيجه گرفتن 40 روز مي باشد و حدودا 3 الي 8 كيلو كاهش وزن ايجاد ميكند 20 روز اول دوره مصرف دمنوش ها بدن فقط خود را با دمنوش ها گياهي سازگار مي كند و 20 روز بعد شروع به كاهش وزن و كاهش سايز مي كند گرچه زمان نتيجه دهي پك لاغري نيوشا را در افراد مختلف متفاوت است چون شرايط فيزيكي و روحي و ميزان سوخت و ساز بدن افراد با هم متفاوت مي باشد.

http://drinknewsha.com/cat/%D8%AF%D9%85%D9%86%D9%88%D8%B4-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B4%D8%A7/


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۶:۱۵ ] [ رضا ] [ نظرات (0) ]

در اين بخش از آموزش فاركس در سايت مجيك نيوز ميخواهيم شمارا با مبحث جفت ارزها  بيشتر آشنا كنيم پس با ما همراه باشيد.

درباره ارزها در فاركس بيشتر بدانيم

جفت ارزها با نقدينگي بالا

ارزها در فاركس ، همانند سهام و اوراق قرضه داراي جفت هايي با نقدينگي بسيار بالا و پايين هستند. ارزهاي با نقدينگي بالا به واسطه ي اقتصاد پايدار و سيستم سياسي كشورهاي مربوطه مشخص مي شوند. از زماني كه ارزهاي اروپايي متحد شده و يورو را به وجود آوردند، ارزهاي نقدينه شامل موارد زير مي شوند:

دلار آمريكا – ين ژاپن – پوند انگليس – يورو – دلار كانادا

بر اساس برآوردها، بيش از ۸۰ % از حجم تبادلات روزانه ارز خارجي متشكل از فعاليت اين ارزها مي باشد.

در فاركس با ارزها بيشتر آشنا شويد

ارزهاي خارجي با چه نمادي در فاركس شناخته مي شوند؟

ارز ها به واسطه ي نماد خاص خود از يكديگر تميز داده مي شوند. در بازار Forex، قيمت يك جفت ارز، در واقع ارزش يك ارز در برابر ارزش ارز ديگر است. يك جفت ارز شامل «نام» هر دو ارز مي باشد كه توسط «/» از هم جدا مي شوند. «نام» متشكل از ۳ حرف مخفف مي باشد. در بيشتر موارد، ۲ حرف اول شناسه ي كشور و حرف سوم نشانگر واحد ارز كشور مربوطه است.

به عنوان مثال:

USD= دلار آمريكا  –  GBP= پوند انگليس  –  JPY= ين ژاپن  –  CAD= دلار كانادا  –  AUD= دلار استراليا

از آنجايي كه يورو متعلق به اروپا مي باشد، با مخفف «EUR» شناخته مي شود.

با تركيب دو ارز «EUR» و «USD»، جفت ارز «EUR/USD» ايجاد مي شود.

ارز پايه و ارز متضاد  در فاركس به چه معناست ؟

ارز پايه، اولين ارز در يك جفت ارز است كه هميشه ارز غالب محسوب مي شود. به همين ترتيب، دومين ارز در يك جفت ارز، ارز متضاد است.

يورو ارز غالب در برابر ديگر ارزهاي جهاني است. جفت ارزهاي اصلي در برابر يورو «EUR» عبارت اند از: EUR/USD، EUR/GBP،  EUR /CHF، EUR /JPY، EUR/CAD و غيره. مخفف «EUR» هميشه ابتدا در اين ترتيب نمايش داده مي شود. ارز بعدي، در سلسله مراتب  نام ارزهاي غالب، پوند انگليس است. جفت ارزهاي اصلي در برابر پوند انگليس «GBP» عبارت اند از: GBP/USD، GBP/CHF، GPB/JPY، GPB/CAD. به غير از جفت ارز EUR/GBP، پوند انگليس در هر جفت ارز ديگري اولين ارز است.

همچنين بيشتر بخوانيد:

 

معرفي بروكرهاي معتبر فاركس

ارز پايه وغالب بعدي دلار آمريكا است. USD/CAD، USD/JPY و USD/CHF به عنوان كنوانسيون جفت ارزهاي نرمال براي جفت ارزهاي اصلي محسوب مي شوند. از آنجايي كه يورو و پوند انگليس ارزهاي پايه غالبتراند، دلار آمريكا به شكل  EUR/USD و GBP/USD مظنه مي شود.

شناخت ارز پايه از اهميت ويژه اي برخودار است چرا كه تعيين كننده ي ارزش ارزها (مفهومي و واقعي) به هنگام تبادل يك ارز خارجي است.

آلپاري | بروكر آلپاري | بروكر فاركس | روانشناسي فاركس

ارزش ارزها در فاركس

ارز پايه هميشه با واحد تبادل پولي يكي از ارزها برابر است (يعني ۱ يورو، ۱ پوند و ۱ دلار). هنگامي كه يك سرمايه گذار اقدام به خريد ۱۰۰،۰۰۰ EUR/USD مي كند، در واقع او يورو را به عنوان ارز پايه خريداري (دريافت) مي كند و دلار آمريكا را به عنوان ارز متضاد مي فروشد . به عبارت ديگر، مقدار ارز پايه اي كه او خريداري مي كند برابر با ۱۰۰،۰۰۰ يورو  مي باشد.

قيمت ارز پايه همچنان ثابت مي ماند، اين در حالي است كه ارز متضاد با توجه به مظنه ي جفت ارز مربوطه تغيير مي كند كه برابر است با:

 (مقدار ارز پايه x نرخ ارز در بازار)

كوچكترين تغيير تدريجي در قيمت يك جفت ارز يك «پيپ» ناميده مي شود. در تمامي جفت ارزها، به استثناي JPY، يك پيپ برابر با يك چهارم اعشاري ارزش يك جفت ارز است. تريدرها با استفاده از اهرم و با توجه به روند قيمت در قسمت هاي كوچكي از يك درصد، سود و يا ضرر قابل توجهي را تجربه مي كنند.

در نسبت اهرم ۱:۵۰، يك پوزيشن ۱۰۰،۰۰۰ EUR نياز به ۲۴۰۰ دلار مارجين در نرخ ارز ۱٫۲۰۰۰دارد. جهت محاسبه ي آن كافي است كه معادل «۱۰۰،۰۰۰ يورو» به دلار (يا ۱۲۰،۰۰۰ دلار آمريكا)  بر نسبت اهرم   ۱:۵۰ تقسيم شود.

$۱۲۰,۰۰۰ / ۵۰ = $۲,۴۰۰= مارجين مورد نياز

براي تعيين ارزش يك پيپ در معامله بالا از محاسبات زير استفاده مي شود:

۱۲۰۰۰۰$= مقدار رسمي ارز پايه ×۱٫۲۰=ارزش به دلار آمريكا

۱۱۹٫۹۹۰ $=مقدار رسمي ارز پايه (۱٫۲۰-.۰۰۰۱) x= يك پيپ –ارزش به دلار آمريكا

ارزش يك پيپ در دلارها برابر است با۱۱۹٫۹۹۰-۱۲۰۰۰۰ يا ۱۰ دلار

حركت قيمت تعيين كننده ي قوي و يا ضعيف تر شدن يك ارز در بازار است. هنگامي كه قيمت يك جفت ارز از پايين به بالاتر تغيير مي كند، در واقع به ارزش ارز پايه افزوده شده و نتيجتاً از ارزش ارز متضاد كاسته شده است.

اگر نرخ ارز EUR/USD از ۱٫۲۰۰۰ به ۱٫۲۰۲۴ برود، نتيجتاً به ارزش يورو افزوده شده و از ارزش دلار آمريكا كاسته مي شود. چرا؟

زماني كه نرخ ارزهاي خارجي (قيمت ها) را بررسي مي كنيم، اقدام به خريد يك جفت ارز به منزله ي خريد ارز پايه (EUR) و فروش ارز متضاد (USD) تلقي مي شود. به عنوان مثال، اگر يك تريدر جفت ارز EUR/USD را به نرخ پايين بخرد و آن را به نرخ بالاتر بفروشد، سود كرده و اگر به نرخ بالا بخرد و به نرخ پايين بفروشد، ضرر كرده است.

منبع مجيك نيوز


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۵۰:۲۵ ] [ رضا ] [ نظرات (0) ]

امروزه جديدترين روش هاي كسب درامد از اينترنت در خانه ، مربوط به مايينينگ و دنياي ارزهاي ديجتال مانند استخراج بيت كوين مي باشد. همان طور كه مي دانيد حسابي بازار ارز هاي ديجيتال ، استخراج و كسب درآمد به خصوص توسط ارز ديجيتال بيت كوين داغ شده است و در كل دنيا به سرعت در حال پيشرفت مي باشد. به تازگي با يكي از جديدترين و ساده ترين روش هاي استخراج (ماينينگ) و كسب درآمد از بيت كوين بدون نياز به تجهيزات و تنها با يك مرورگر آشنا شده ايم كه كاملا رايگان مي باشد و روش راحتي براي درآمد دارد. در ادامه قصد داريم اين روش را به شما معرفي كنيم. كسب درآمد با مرورگر كامپيوتر و بدون نياز به هزينه يكي از بهترين روش هايي مي باشد كه تا كنون به آن برخورد كرده ايم.

كسب درامد با استخراج بيت كوين | بيت كوين رايگان | 

 همچنين بخوانيد:

 

بيت كوين چيست؟همه چيز درباره بيتكوين

روش جديد استخراج بيت كوين در خانه با مرورگر كاملا رايگان

در حال حاضر بيش از 2000 ارز ديجيتال در دنيا وجود داره كه معرفترين و پرطرفدارترين ارز ديجيتال بيت كوين هست . در حال حاضر قيمت هر بيت كوين حدود 6500 دلار در تاريخ 18 مهر 1397 مي باشد  چيزي معادل 80-100 ميليون تومان ، كه قيمت قابل توجهي مي باشد.

ارزهاي ديجيتال وجود فيزيكي ندارند و به صورت مجازي و با تكنولوژي بلاكچين تبادل و منتقل مي شوند . در صورتي كه شما بيتكوين داشته باشيد مي توانيد در كيف پول شخصي خودتون يا والت خودتون پول رو نگه داري كنيد و هر زمان كه خواستيد به واحد پولي ديگري تبديل كنيد و يا به افراد ديگر انتقال بدهيد.

 

قيمت بيت كوين

اما بيت كوين چگونه بدست مياد ؟

 1. راه اول خريد بيتكوين به قيمت روز هستش كه بسيار گران هست، مخصوصا با توجه ارزش پول ايران و همچنين اينكه خريد و فروش ارز ديجتال فعلا در كشور ممنوع مي باشد.
 2. راه دوم استخراج بيت كوين يا ماين كردن بيت كوين هست كه نياز به تجهيزات سخت افزاري خاصي مي باشد و قيمت هر كدام از اين دستگاه ها چيزي حدود 18 ميليون تومان مي باشد. . هزينه برق براي توليد و استخراج 1 بيت كوين در حال حاضر به بيش از 35 ميليون تومان مي رسد. به غير از از هزينه برق شما نياز به تجهيزات سخت افزاري ماينينگ هستيد كه اين تجهيزات در صورتي كه بتونيد داخل ايران تهيه كنيد بسار پر هزينه و گران هستش . به غير از اين مسائل شما نياز به اينترنت و برق پايدار هستيد كه در ايران همچين چيزي وجود ندارد.
 3. راه سوم استخراج بيت كوين استفاده از سايت هاي استخراج ابري ميباشد كه با گرفتن هزينه بخشي ازقدرت سخت افزار هاي خود را در اختيار شما قرار ميدهند.

بنابراين نتيجه مي گيريم ماينينگ يا استخراج بيتكوين در ايران براي هر شخصي مقدور و به صرفه نخواهد بود.

اما امروز يك راه بي دردسر و بدون هزينه و رايگان براي ماين كردن بيت كوين به شما آموزش مي دهيم . با اين روش با استفاده از كامپيوتر شخصي و استفاده از سي پي يو كامپيوتر شما عمليات استخراج انجام ميشه و هر چند دقيقه تعدادي ساتوشي ( واحد كوچكتر بيتكوين ) دريافت خواهيد كرد .

 حالا اين سوال پيش مي آيد كه با يك كامپيوتر خانگي مگر مي شود بيت كوين استخراج كرد ؟؟

خب مسلما سرعت استخراج ساتوشي توسط كامپيوتر شما با يك سيستم 100 ميليون تومني بسيار تفاوت دارند اما با اين روش شما مي تونيد با جمع آوري زير مجموعه سرعت و توان استخراج خود را چند برابر كرده و همچنين از درآمد زير مجموعه هاي خود نيز درصد دريافت كنيد.

اين سيستم توسط يك مرورگر ساده انجام مي شود و هيچ هزينه اي ندارد و كاملا رايگان است . فقط كافيست شما هنگامي كه از كامپيوتر خود استفاده مي كنيد عمليات استخراج بيتكوين رو فعال كنيد.

در حال حاضر اين تنها روش رايگان استخراج بيتكوين هستش ، به اين نكته توجه كنيد كه پيشبيني شده قيميت بيتكوين در سال جاري افزايش خواهد داشت و با توجه به ارزش دلار در كشور ما چه رقم بزرگي خواهد شد. شما با فعاليت خودتون و زير مجموعه هايتان مي توانيد سرمايه خوبي براي خودتون پس انداز كنيد.

كسب درآمد از اينترنت با استخراج ارز بيت كوين

http://magicnews.ir/earn-money-by-mining-bitcoin/

وارد آدرس سايت شويد و فايل مرورگر را دانلود كنيد.

مشاهده سايت و دانلود مرورگر

نكته : اگر لينك بالا باز نشد يا در حالت لودينگ ماند براي دفعه اول از قند شكن استفاده كنيد.

كسب درآمد از اينترنت با استخراج ارز بيت كوين

كسب درآمد از اينترنت با استخراج ارز بيت كوين

پس از نصب مرورگر و اجراي آن و كليك بر روي دكمه نارنجي رنگ بالا سمت راست در تصوير بالا مشخص شده است (دقت نماييد كه اين مرورگر شبيه به مرورگر كروم مي باشد) صفحه اي شبيه به صفحه زير باز خواهد شد .

كسب درآمد از اينترنت با استخراج ارز بيت كوين

نكته : تا زماني كه ويندوز را تغيير نداده ايد نيازي به ثبت نام نيست اما جهت اطمينان از منو سمت راست (علامت سه خط) بخش login را پيدا كرده و به اكانت گوگل خود متصل نماييد.

از اين لحظه استخراج شما آغاز مي شود.

نمونه اي از استخراج ارز بيت كوين و زير مجموعه گيري توسط يكي از كاربران

شروع فعاليت ايشون از تاريخ 3 مهر 1397 تا به امروز 18 مهر 1397 

كسب درآمد از اينترنت با استخراج ارز بيت كوين

كسب درآمد از اينترنت با استخراج ارز بيت كوين

نكاتي كه بايد براي استخراج بيت كوين بدانيد :

 •  حتما شروع به جمع آوري زير مجموعه و ساختن تيم استخراج كنيد. زيرا از اين طريق درآمد قابل توجهي خواهيد داشت.
 • اين يك كار دسته جمعي هستش كه افراد هم براي خودشون هم براي تيمشون كار ميكنن. به اين صورت مي توانيد به نتيجه برسيد.
 • شما تا 10 Level مي توانيد زير مجموعه بگيريد كه از عضوهاي هر مرحله درصد خاصي دريافت خواهيد كرد.
 • هر زمان كه كامپيوترتان روشن است عمليات استخراج رو انجام بديد و از اعضاي تيمتون هم بخوايد اين كار را انجام بدهند.
 • بعد از رسيدن به يك حد نصاب خاص ميتونيد بيتكوين رو به كيف پول شخصيتون ( نحوه ساخت كيف پول بيت كوين) انتقال بديد.
 • هر چه مرورگر كمتري داخل سيستم شما باز باشد فشار بر روي cpu كمتر بوده و استخراج بيشتري انجام مي شود.
 •  ميتونيد از خود مرورگر استخراج براي كارهاي روزانه استفاده كنيد كه بيت كوين بيشتري بدست مي آيد.

نحوه ساخت كيف پول مجازي براي برداشت ارز بيت كوين 

براي ساخت كيف پول مجازي بايد از طريق سايت بلاك چين ثبت نام كنيد كه به صورت رايگان هستش

ثبت نام و ساخت كيف پول بيت كوين


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۰۴:۱۱ ] [ رضا ] [ نظرات (0) ]

در اينجا شما مي توانيد ليست كامل بروكرهاي معتبر فاركس را به همراه معرفي و بررسي آن ها پيدا كنيد. تمام بروكرهاي ليست شده در اينجا توسط نهادهاي نظارتي مالي رگوله مي باشند، به علاوه آن ها سالها در صنعت فاركس حضور داشته و از رضايت و اعتبار زيادي در ميان معامله گران برخوردارند.

بروكرهاي فاركس محصولات و خدمات متفاوتي را ارائه مي دهند، مي توانيد با كليك روي دكمه آبي  «معرفي كامل بروكر» مربوطه، محصولات تجاري آن مانند انواع حساب ها، پلت فرمهاي تجاري، اسپردها، روش‌هاي پرداخت، مزايا و … را بررسي كنيد.

آموزش فاركس | بروكر فاركس | فاركس چيست

بروكرهاي معتبر فاركس

بروكر فاركس تايم (FXTM)

بروكر فاركس تايم

مشخصات بروكر:

حداقل واريز: ۵ دلار

نوع حساب: سنت، استاندارد، اي سي ان، Zero

حداكثر لورج: ۱:۱۰۰۰

واريز و برداشت:

وب ماني، پرفكت ماني، اكي پي، ماني بوكرز، حواله بانكي بين المللي، ويزا/مستركارت

پشتيباني فارسي: دارد

تحت نظارت: CySEC, IFSC, FCA

كشور : قبرس

رتبه: ۹٫۸ از ۱۰

افتتاح حساب در فاركس تايم (FXTM)        معرفي كامل بروكر فاركس تايم (FXTM)

 

بروكر آلپاري (Alpari)

بروكر آلپاري

مشخصات بروكر:

حداقل واريز: ۱ دلار

نوع حساب: نانو، استاندارد، اي سي ان، اي سي ان پرو

حداكثر لورج: ۱:۱۰۰۰

واريز و برداشت:

وب ماني، اكي پي، حواله بانكي بين المللي (امارات)، ويزا/مستركارت

پشتيباني فارسي: دارد

تحت نظارت: IFSC

كشور : روسيه

رتبه: ۸٫۵ از ۱۰

معرفي كامل بروكر آلپاري (Alpari)

بروكر FBS

بروكر fbs

مشخصات بروكر:

حداقل واريز: ۱ دلار

نوع حساب: ميكرو، سنت، استاندارد، Zero و نامحدود

حداكثر لورج: ۱:۳۰۰۰

واريز و برداشت:

وب ماني، پرفكت ماني، اكي پي، ماني بوكرز، حواله بانكي بين المللي، ويزا/مستركارت

پشتيباني فارسي: ندارد

تحت نظارت: IFSC, CySEC

كشور : روسيه

رتبه: ۸ از ۱۰

افتتحاح حساب در بروكر FBS   معرفي كامل بروكر   FBS

منبع مجيك نيوز


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۱۱:۳۸ ] [ رضا ] [ نظرات (1) ]

چرا در بازار فاركس (Forex) معامله كنيم؟ مزاياي فاركس (Forex) چيست؟

فاركس (Forex) بزرگ ترين بازار مالي دنيا است و تا سال ۲۰۱۷ حجم معاملات روزانه ي آن با رشدي چشمگير به حدود ۵٫۳ تريليون دلار رسيده است. در دهه گذشته معاملات آنلاين Forex در بين معامله گران بسيار شهرت يافته و اين به دليل ارائه مزيت هاي بزرگ اين بازار مي باشد. مزاياي فاركس (Forex) عبارتند از:

امكان معامله در ۲۴ ساعت شبانه روز

در بازار فاركس (Forex) هيچ محدوديت زماني اي وجود ندارد و مي توانيد در تمامي ساعات شبانه روز تجارت كنيد. بازار، ۵ روز هفته (از صبح روز دوشنبه در آسيا تا عصر روز جمعه در نيويورك) باز است. با اين وجود به ياد داشته باشيد كه نقدينگي ارزها در زمان باز بودن بازارهاي داخلي و همچنين در طول همپوشاني هاي بازار، يعني وقتي كه افراد زيادي در بازار فعالند، آسان تر خواهد بود. صرفنظر از اينكه ساعت ۶ صبح و يا ۶ عصر است، هميشه در گوشه اي از دنيا معامله گراني وجود دارند كه مدام در حال معامله ي ارز خارجي هستند.

معامله در بازارهاي در حال افزايش و يا كاهش

برخلاف بسياري از بازارهاي مالي ديگر كه امكان فروش در آنها دشوار است، در فاركس (Forex) هيچ محدوديتي در فروش ارزها نيست. اگر فكر مي كنيد ارزي بالا مي رود، آن را بخريد و اگر پايين مي آيد آن را بفروشيد. به عبارت ديگر، در هر حالتي مي توانيد پول به دست آورده و يا از دست بدهيد! بازارهاي سهام سقوط ميكنند، اما در فاركس (Forex) زماني كه ارزش يك ارز كاهش مي يابد، ارزش ارز ديگري افزايش مي يابد كه فرصتي ديگر براي سود بردن شما است.

همچنين بخوانيد:

 

فاركس ( Forex ) چيست؟

هزينه هاي پايين معاملات

معامله در بازار Forex با حداقل هزينه همراه است، به همين دليل دستيابي به فاركس (Forex) به عنوان يك سرمايه گذاري آسان تر است. پلت فرم MetaTrader 4 هزينه اي براي راه اندازي و يا اجرا ندارد؛ هزينه ي اصلي معامله اسپرد (تفاوت قيمت خريد و قيمت فروش) مي باشد. شما مي توانيد در سيستم معاملاتي خود تفاوت قيمت را بدون هيچ هزينه ي پنهان ديگري ببينيد، هزينه معامله بسيار شفاف است. معامله در بازار Forex بسيار مقرون به صرفه تر از بازارهاي مالي ديگر است.

نقدينگي بي همتا (Liquidity)

از آنجا كه فاركس (Forex) ، تنها با تمركز بر روي چند ارز، يك بازار ۵ تريليون دلاري در روز است، هميشه افراد زيادي در آن مشغول معامله هستند. به همين دليل به آساني مي توانيد حتي در حجم هاي بزرگ معامله كرده و يا معاملات خود را ببنديد.

آموزش فاركس | بروكرهاي فاركس | فاركس چيست

دسترسي به اهرم (Leverage)

از آنجا كه ميزان نقدينگي در بازار فاركس (Forex) بسيار زياد است، شما مي توانيد با اهرم قابل توجهي معامله كنيد (به عنوان مثال، قدرت خريد شما در يك حساب كاربري با ۱۰۰۰ $ و يك اهرم (۱:۲۰۰) تا ۲۰۰۰۰۰ $ خواهد بود). به اين ترتيب مي توانيد حتي از كوچك ترين تغييرات بازار به نفع خود استفاده كنيد. اهرم مثل يك شمشير دو لبه عمل ميكند، همانطوري كه به طور قابل توجهي به سود تان مي افزايد، مي تواند ضرر تان را هم افزايش دهد.

سرمايه اندك

حتي افرادي كه سرمايه زيادي براي شروع معامله ندارند هم به بازار فاركس (Forex) دسترسي دارند. در فاركس (Forex) كارگزاراني وجود دارند كه به شما اجازه مي دهند حساب معاملاتي با حداقل سپرده ۱ $ (حسابهاي ميني) و يا ۲۵ تا ۱۰۰ $ (حسابهاي ميكرو) افتتاح كنيد. با استفاده از معامله ي اهرمي شما مي توانيد سرمايه اي چندين برابر بزرگتر از سپرده ي خود را كنترل كنيد. از طرف ديگر، در بازار Forex اين شما هستيد كه مقدار معامله ي خود را تعيين مي كنيد، بنابراين معامله گران مي توانند با حداقل مقدار ۰٫۰۱ لات و با حداقل سپرده ۱۰۰$ در معاملات شركت نمايند.

حساب هاي آزمايشي رايگان (Demo)

بدون ريسك معامله كنيد. بسياري از بروكرهاي Forex با ارائه ي حساب هاي آزمايشي به شما اجازه مي دهند بدون از دست دادن حتي يك سِنت با نقاط ضعف و قوت سيستم معاملاتي خود آشنا شويد. اگر تازه كار هستيد، از اين مزيت بزرگ استفاده كرده و با باز كردن يك حساب آزمايشي Forex معلومات خود را در اين رابطه بالا ببريد. به علاوه، با كمك حساب هاي آموزشي شما نحوه ي استفاده درست از پلت فرم معاملاتي را بهتر ياد مي گيريد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۱۹:۰۵ ] [ رضا ] [ نظرات (0) ]

برنامه هاي ترون از پلتفرم سرگرمي P2P با خريدن شركت BitTorrent و چندين به روز رساني در حال اجرا است. در تاريخ 26 جولاي، جاستين سان، موسس ترون، شبكه ترون را با اتريوم مقايسه كرد و آن را “80 بار سريعتر” ناميد. او در توئيتي بيان كرد كه:

ترون هشتاد برابر سريعتر از اتريوم است. BitTorrent با 14 سال تجربه، يك سرويس جهاني را به 100 ميليون كاربر در 138 كشور ارائه مي كند. اين دو را باهم ادغام كنيد و بزرگترين و پيشرفته ترين شبكه P2P را در جهان دريافت كنيد!

شايعات مربوط به اين خريد بزرگ به مدت چند ماه در ميان علاقه مندان به ترون در جريان بود. در اوايل ماه جولاي، چدار ويديويي منتشر كرد، كه در آن، بنيانگذار BitTorrent اعلام كرد كه اين شركت با مبلغ 140 ميليون دلار به بنياد ترون فروخته مي‌شود. با اين حال، اين خريد و فروش توسط بنياد ترون يا موسس آن تأييد نشد. در تاريخ 23 جولاي، ترون در نهايت اين اعلاميه را تاييد كرد و ترون را “بزرگترين اكوسيستم غيرمتمركز اينترنت در جهان” اعلام كرد.

 همچنين بخوانيد:

 

اتريوم (Ethereum) چيست؟

خدمات BitTorrent ترويج ايدئولوژي“All-In Decentralization” تـرون را تسريع كرده است، چرا كه هر دو از يك ديدگاه مشابه نسبت به پديده‌ي وب غير متمركز دارند. ترون معتقد است BitTorrent با ادغام در اكوسيستم ترون داراي زندگي تازه‌اي مي‌شود و ترون با ميراث پروتكل BitTorrent ادامه خواهد يافت.

يكي از رايج ترين پروتكل ها براي انتقال فايل هاي بزرگ BitTorrent است. اين پروتكل امكان انتقال تعداد زيادي از فيلم هاي ديجيتال، نمايش هاي تلويزيوني، كليپ هاي ويدئويي و همچنين فايل هاي صوتي را فراهم مي‌كند. BitTorrent در بيش از يك دهه در بازار سرگرمي بوده است و در سال 2004 ثبت و داراي 25 درصد از ترافيك اينترنت بود.

براي ارسال يا دريافت فايل ها، شخصي با استفاده از BitTorrent بر روي دستگاه كه اينترنت دارد متصل مي‌شود. ردياب هاي BitTorrent ليستي از فايل هاي موجود براي انتقال را ارائه مي‌دهند و به مشتريان خود اجازه مي‌دهد تا كاربران همكار كه بيشتر فايل ها را انتقال مي‌دهند را بشناسد. BitTorrent  به كاربرانش اين امكان را مي‌دهد تا فايل هاي مختلفي را بدون دخالت يك شخص ثالث دانلود كنند و همچنين خدمات اوليه را به تمامي كاربران خود رايگان ارائه دهند.

تبليغات متني: آموزش بورس | آموزش تحليل تكنيكال

همه اين امكانات در حال حاضر در دست بنياد تـرون است، زيرا  اين شركت رمزنگاري در حال حاضر با BitTorrent ادغام شده است. جامعه تـرون رسما اعلام كرد كه مفتخر از خريدن BitTorrent و همه محصولات اين شركت است. اين محصولات عبارت اند از uTorrent، BitTorrent  uTorrent Pro، BitTorrent news, BitTorrent Sync, BitTorrent bundlet، كه در حال حاضر متعلق به شركت ترون است.

در دسامبر 2017، جاستين سان در توييتر گفت:

سرعت تراكنش ها در هر ثانبه در ترون 1500 خواهد بود. ما اين ترافيك را حل مي كنيم و يك پلتفرم شگفت انگيز براي همه مي‌سازيم.

با توجه به سرعت تراكنش اتريوم كه 15 تراكنش بر ثانيه است، ترون ادعا مي‌كند كه سرعت تراكنش را 80 برابر افزايش مي‌دهد در نتيجه سرعت تراكنش هاي اين شركت در ثانيه به 1200 خواهد رسيد.

در ماه مه، توسعه دهندگان اتريوم يك طرح براي پيشرفت شبكه اتريوم منتشر كردند. اين طرح براي توسعه يك نسخه جديد از كد كسپر است. اين طرح براي ريشه كن كردن مسائل مربوط به استخراج از شبكه اتريوم آغاز شد. هدف نهايي اين  طرح،ارتقاء دادن شبكه از PoW به سيستم PoS است.

در حال حاضر هيچ نظري توسط تيم اتريوم يا ويتاليك بوترين بنيانگذار اين شركت در مورد ادعاي تـرون كه 80 برابر سريعتر از اتريوم است، بيان نشده است.

منبع : مجيك نيوز


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترون، اتريوم،
موضوع:
[ ۷ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۰۲:۰۵ ] [ رضا ] [ نظرات (0) ]

خبر پذيرش صندوق‌هاي قابل معامله در بورس (ETF) براي بيت كوين ، خبري است كه مدت ها از گوشه و كنار به گوش مي‌رسد. با وجودي كه برخي شانس بالايي را براي اين رويداد در نظر گرفته اند، هنوز در انتظار تاييد اين خبر هستيم. 

شانس نود درصدي بيت كوين

طبق گزارش مجله ICO Journal، بيت كوين به احتمال 90 درصد شانس پذيرفته شدن در صندوق قابل معامله در بورس را خواهد داشت. اين رويداد مي‌تواند مهم ترين خبري باشد كه تاكنون در سال جاري از حوزه ارزهاي ديجيتال شنيده‌ايم.

اگر اين مهم به وقوع بپيوندد، شاهد سيل عظيمي از سرمايه گذاري خواهيم بود و بيت كوين در ترازي قرار خواهد گرفت كه تاكنون شاهد آن نبوده‌ايم و مي‌تواند عرصه جديدي پيش روي اين ارز قرار دهد.

تاكنون قرار گرفتن بيت كوين در صندوق هاي قابل معامله در بورس به تصويب كميسون بورس و اوراق بهادار ايالات متحده (SEC) نرسيده است. پيش از اين  دو شركت كه درخواست خود را براي ورود بيت‌ كوين به صندوق قابل معامله در بورس (ETF) به كميسون بورس و اوراق بهادار ارائه داده بودند، با پاسخ منفي از سوي اين سازمان مواجه شدند. اما در ماه‌هاي اخير دوباره پرونده اين اتفاق بزرگ باز شده است.

آنچنان كه يك مقام رسمي CFTC (كميسيون معاملات آتي كالا) سخناني را ذكر كرده است، شانس اين ارز محبوب براي پذيرفته شدن در ETF بالاست.

من احتمال وقوع اين اتفاق را چيزي در حدود 90 درصد مي‌دانم و اين در حالي است كه بازارهاي ارز ديجيتال تعديل شده اند و تنظيم كنندگان بازار شاهد فقدان يك اتفاق هيجان انگيز در حوزه معاملات آتي بيت كوين در سرتاسر صرافي‌هاي جهان، بودند.
در ماه ژانويه نگراني بزرگ ما در خصوص رخ دادن يك حباب و همچنين خسارت هايي كه با تصويب اين خبر ميتوانست رخ دهد بود كه ميتوانست سوداگران اين بازار را جذب، و در نهايت منجر به ايجاد ضرر و زيان شده و نيز دعاوي حقوقي مهمي را ايجاد كند. در حال حاضر اين عوامل به طور قابل ملاحظه‌اي تقليل يافته است.

يك منبع رسمي ديگر نيز از سوي SEC، نه به اين شدت اما نتيجه اين امر را مثبت تلقي كرده است. علاوه بر اين، كميسيون بورس و اوراق بهادار آمريكا (SEC) اين موضوع را به راي عموم گذاشته است كه 97 درصد ديدگاه مثبتي نسبت به آن نشان داده‌اند.

صندوق قابل معامله در بورس (ETF) كه در ماه ژوئن براي بيت كوين مطرح شده است، VanEck SolidX Bitcoin Trust ETF يا به اختصار XBTC نام دارد كه توسط شركت مديريت دارايي Van Eck و استارتاپ بلاك چيني SolidX حمايت مي‌شود. اين محصول بر اساس شاخصي كه به ميزهاي معاملاتي بيت كوين متصل است، دنبال مي‌شود.

اگر بيت كوين چراغ سبز را دريافت كند آنگاه به زودي در بازار شاهد افزايش صندوق‌هاي ETF بيشتري خواهيم بود. پس از تصويب اين رويداد، به احتمال زياد اين محصول در CBOE (گروه بازرگاني شيكاگو) ليست خواهد شد.

يك علت بالقوه براي نگراني هايي كه توسط تعداد كمي از مفسران مطرح گرديده، اين است كه اگر قيمت بيت كوين واقعا دستكاري شده باشد، آنگاه يك ETF بيت كوين كه به ميزهاي معاملاتي متصل است، مشكلاتي را به وجود خواهد آورد.

اما ETF چيست؟

ETF در واقع يك اوراق بهادار است كه صندوق ديگري از جمله صندوق سرمايه‌گذاري مبتني بر شاخص يا هر سبد دارايي ديگري را دنبال مي‌كند. ETF مانند سهام و با نقدشوندگي و هزينه‌هاي پايين‌تري مبادله مي‌گردد.

هزينه هاي پايين تر، نقدشوندگي بالاتر و دسترسي به بازار به اين معني است كه ETF بيت كوين مي تواند بازار ارزهاي ديجيتال را براي مخاطبان بيشتري قابل دسترس كند و باعث ايمن شدن در برابر خسارت، دزدي و كلاهبرداري باشد.

سهامداران در ETF مستقيما ابزارهاي اساسي را در اختيار ندارند، اما نوعي از مالكيت غيرمستقيم را دارا هستند. آنها در يك درصد از افزايش سود دارايي‌هاي اساسي سهيم هستند.

پايان انتظار؟

در حالي كه به اعتقاد عموم تاريخ 10 آگوست ضرب الاجل تعيين سرنوشت صندوق‌هاي قابل معامله در بورس براي بيت كوين است اما در دهم آگوست تنها روند بررسي آغاز مي‌شود و احتمالا تا سپتامبر پذيرش يا عدم پذيرش آن اعلام نخواهد شد. تمام نشانه‌ها حاكي از پذيرش ETF براي بيت كوين دارد مگر اينكه اتفاق خاصي رخ دهد.

منبع : مجيك نيوز


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بيت كوين،
موضوع:
[ ۶ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۲۸:۳۵ ] [ رضا ] [ نظرات (0) ]

من و شما همين تازگي ها با بيت كوين آشنا شده ايم. يعني درست از وقتي كه در خبرها خوانديم چيزي به اسم پول الكترونيكي يا ارز مجازي به وجود آمده و ارزش آن با سرعتي عجيب و غريب در حال بالارفتن است. با اين حال قبل از من و شما خيلي ها از مدت ها قبل دنبال كار را گرفته بودند.

روزنامه هفت صبح - ميثم فرزيان: من و شما همين تازگي ها با بيت كوين آشنا شده ايم. يعني درست از وقتي كه در خبرها خوانديم چيزي به اسم پول الكترونيكي يا ارز مجازي به وجود آمده و ارزش آن با سرعتي عجيب و غريب در حال بالارفتن است. با اين حال قبل از من و شما خيلي ها از مدت ها قبل دنبال كار را گرفته بودند. بالاخره شم اقتصادي است و هزار رحمت و منفعت. برخلاف آنهايي كه فكر مي كنند الان مي شود پاچه هاي شلوار را بالا زد و مثل جويندگان طلا، كيلو كيلو سود به جيب زد، قديمي ها مي گويند كاركردن با بيت كوين خيلي هم ساده نيست. اطلاعات و سواد و وقت و... مي خواهد.


دقيقا به همين دليل است كه مسئولان و مديران اقتصادي مملكت پشت سر هم اطلاعيه مي دهند و هشدار پشت هشدار كه مردم! مراقب باشيد پول هايتان به باد نرود. اگر حرف آنها را قبول نداريد شايد صحبت هاي كسي كه از سال 92 مشغول سر و كله زدن با سكه هاي مجازي بوده، بتواند قانع تان كند كه نمي توان بي محابا و بي گدار به آب زد. اين گفت و گو به شرط گمنام ماندن بيت كوين باز قصه انجام شده است.

 

ملاقات با سلطان «بيت كوين» در ايران 


الان چقدر بيت كوين داري؟


72 هزار و 111 تا

72 هزار و 111 بيت كوين؟ به ريال حساب مي كني يا تومان؟


تعداد بيت كوين منظورم بود.

يعني الان داريم با يك سوپرميلياردر حرف مي زنيم؟ به مقياس دنياي واقعي چقدر پول داري الان؟


حدود 13 ميليون دلار. البته اين مقدار بالقوه است نه بالفعل.

چرا بالقوه؟


بالقوه را از اين نظر گفتم چون اگر تعريف ساده اش را در نظر بگيريم، در اصل بيت كوين اعتباري است كه داري اما آيا اين اعتبار همه جا مورد قبول است؟ اگر فراگير شد و همه جا آن را شناختند، بله ارزش زيادي پيدا مي كند اما الان درواقع اين طور نيست. شما اكانتي داري كه بر مبناي عددي شارژ شده. پول حقيقي و كاغذي با پشتوانه بانكي دادي و اكانتي خريدي كه مي گويند ارزش دارد. حالا جايي مي تواني در زندگي واقعي از اين اعتبار استفاده كني؟ فعلا آنقدري كه ساده مي تواني اكانتت را شارژ كني، نمي تواني از اكانت شارژ شده ات پول بگيري.

در خارج از كشور مثلا مي تواني از دستگاه كارتخوان هم استفاده كني يا حتي مثل عابربانك پول نقد تبديل شده برداري. آدمي كه صاحب اين اندازه بيت كوين در ايران است، با مالك بيت كوين در خارج چقدر تفاوت دارد؟


اگر ما يك شهر آرماني با ارز رمزنگاري شده را معيار درنظر بگيريم، وضعيت فعلي ايران شايد زير پنج درصد باشد ولي مثلا در كشورهاي ديگر مي شود روزي 30 تا 40 درصد حساب بازكرد. در ايران فعلا مي تواني با آن بازي كني تا عدد خوبي به دست بياوري يا اين كه ارتباطات بالايي داشته باشي و بتواني عددهاي بزرگ را جا به جا كني.

بازي كنيم؟ بازي كردن با بيت كوين يعني چي؟


قضيه خيلي شبيه بورس است. من مي توانم تحليل كنم و پيش بيني كنم كه قيمت در حال پايين آمدن است. پس شروع مي كنم به خريد و فروش تا نشان دهم تقاضا وجود دارد. اين كي جور بازي با پول به حساب مي آيد كه در نوع  خود هيجان هم دارد. البته كه دسته ديگري هم هستند كه يك راست سراغ ماينينگ مي روند. اين دسته از همان روز اول كلي كارت گرافيك و سخت افزار مي خرند تا مثلا در ماه عددي به دست بياورند. يك زماني در آمريكا بحث كشف طلا زياد رايج بود. در آن داستان كي سود كرد؟ كسي كه بيل و كلنگ مي فروخت. الان شما سري به بازار سخت افزار بزني، به سختي مي تواني كارت گرافيك پيدا  كني.

 

ملاقات با سلطان «بيت كوين» در ايران

 

خود تو هيچ وقت براي خريد بيت كوين پول نداده اي؟ ماين كردي؟


من يك بار در آوريل 2013 خريدم ولي درصد زيادي از موجودي ام را از ماين بقيه كوين ها و تبديل آنها به بيت كوين كسب كردم چون بخشي از بقيه كوين ها را مي تواني بعد از مدتي با بيت كوين عوض كني. 


در آن زمان قيمت بيت كوين چقدر بود؟


حدود 300 دلار بود. تقريبا مي شد سال 92 كه قيمت دلار در آن زمينه سه هزار تومان بود.

الان كه قيمت بيت كوين اين همه بالا رفته، هنوز مي شود با ماين كردن، سرمايه به دست آورد؟


ماين ربط مستقيم به سختي شبكه و سختي شبكه ربط مستقيم به تعداد افراد در حال تلاش براي يك كوين دارد. صدالبته كه الگوريتم و تعداد كوين و تعداد تراكنش هم دخالت دارد. براي شروع، ماين كردن در خيلي از شرايط اصلا عاقلانه نيست مگر اينكه طرف برق مجاني و يك سري سرمايه زياد اوليه داشته باشد. الان ماين كوين هاي ديگر خيلي خوب است و بعدش بايد آنها را تبديل به بيت كوين كرد. كوين هايي مثل اتريوم، بيت كوين كش، بيت كوين گلد، مونرو، زي كش، الكترونيوم و بقيه...

يعني يك نفر كه تازه كار است و تازه قصد افتادن در اين وادي را دارد، چه كارهايي بايد انجام دهد؟


اول اين كه بايد مدت قابل توجهي را واقعا صرف مطالعه كند. بايد صد درصد آموزش ها را به زبان انگليسي ببيند. اگر نمي تواند و متوجه انگليسي نيست، به نظر من وارد نشود بهتر است چون با يك بازار جهاني رو به رو هستيم كه اولين نيازش همين راه و روش ارتباط با بقيه و سايت هاي خارجي است.

 

دومين پيش نياز داشتن اطلاعات كامل از سخت افزارها، نحوه محاسبه ميزان برق و انرژي و كلك هاي كاهش انرژي است. در مرحله بعدي بايد تجهيزات خريد و يك هفته تست كرد. بعد از يك هفته نتايج را براي يك ماه در نظر بگيريد و حساب كتاب كنيد كه دخل و خرج با هم مي خواند يا نه. ضرر مالي كه زياد نيست اما بيشتر بايد به هزينه برق توجه كرد. بعد از اين ها تازه مي توان استارت كار را زد.

گفتي كار بيت كوين غير از سواد انگليسي بالا و وقت آزاد، به سيستم كامپيوتري و سخت افزار خوب هم نياز دارد. چه جور سيستمي لازم مي شود؟


ما الگوريتم هاي مختلفي داريم؛ عموما الگوريتم هاي كريپتونايت و Ethash نياز به تعداد زيادي كارت گرافيك دارند، مثلا هشت تا به بالا تا راندمان خوبي داشته باشند. الگوريتم مستقيم SHA- 256 به CPU نياز دارد. البته كه يك تركيب خاص هم نياز دارد.

 

ملاقات با سلطان «بيت كوين» در ايران

 

حالا اين همه دردسر متحمل شديم، بابت چي؟ خريد و فروش بيت كوين در ايران وجود دارد؟


درواقع به صورت رسمي آزاد نيست. تا سال قبل مي شد با صرافي هاي خاصي صحبت كرد اما الان ممنوع شده و آنها قبول نمي كنند. فروشش سخت است و آدم خاص خودش را مي خواهد. 


فروش سخت يعني چي؟


فروش سخت يعني اين كه عددهاي مورد تقاضاي مشتري ها كم است؛ مثلا در حد 100 دلار در روز. مشتري هاي بزرگ هم تخفيف زياد مي خواهند.

بيشترين پول واقعي كه از اين راه به دست آوردي چقدر بوده؟


بيشترين عدد براي تراكنش 22 مليون توماني بوده. طرف حدود يك بيت كوين مي خواست.

الان چه كساني در ايران ممكن است، مشتري بيت كوين باشند؟


يكي از مباني ارزهاي ديجيتال اين است كه مشخصات اصلي گيرنده و فرستنده مشخص نيست. همه چيز براساس يك آدرس كيف پول انجام مي شود اما مشخصات كارت بانكي و اسم و بقيه مشخصات درگير نيست. يك سري سايت ها هستند براي خريد و فروش سيستم هاي وب. اين ها نمي خواهند كسي بداند، كي هستند. مثلا سايت خريد اين نام مجاز نمي باشد هست يا سايت درخواست حمله دي اس به سايت يا حتي سايت دريافت آموزش هاي هك. اين ها يك آدرس كيف پول گذاشته اند و مي گويند فلان قدر بزن؛ تا تاييد بشود و كانفرم بخورد، سرويس را ارائه مي دهند. البته دزدي و كلاهبرداري هم زياد است. طرف پول را بگيرد ديگر هيچ راهي براي پيگيري نيست.


در روش دوم خرج كردن بيت كوين در ايران براي عددهاي بزرگ كاربرد دارد. مثلا با شركت هاي چيني مي شود وسيله خريد و وارد كشور كرد. البته ممكن است مشكل واردات پيدا كنيد. مثلا مي دانم گوشي موبايل را نمي شود به اين روش خريد ولي سخت افزار و قطعات كامپيوتري را چرا. روش ديگر كه خيلي كثيف است، همان مورد استفاده در پولشويي و كارهاي خلاف قانون و مقررات است.

 

ملاقات با سلطان «بيت كوين» در ايران 


كسي كه در ايران بيت كوين داره، در خارج از كشور چه چيزهايي مي تواند با آن بخرد؟


با توجه به اين كه ما تحريم هستيم، مسلما خريد سرويس هاي بدون نياز به واردات فيزيكي گزينه  اول است. در ايران مي توان خيلي راحت از سرويس هاي مبتني بر بيت كوين در بقيه كشورها بدون محدوديت جغرافيايي خريد كرد. در بعضي كشورها ديده ام حتي ATM هست و مي توان به شكل قانوني اين ارز مجازي را به كش تبديل كرد.

تا به حال فكر كردي مي توان بازاريابي كرد و بيت كوين ها را به شركت هاي بزرگ فروخت؟


شركت هاي بزرگ خير، چون به صورت رسمي نياز دارند تا مدارك مالي شان را براي ماليات ارسال كنند. با بيت كوين فعلا نمي توان چنين كاري كرد. شايد شركت بزرگ و شناخته شده اي بتواند با واسطه هايي، كاري با بيت كوين انجام دهد اما در حقيقت آنها هم در نهايت كار تبديل ارز مجازي به پول نقد را انجام مي دهند.

پس تو با بيت كوين هايي كه داري فعلا فقط اين نام مجاز نمي باشد مي خريد؟ يا مثلا استيكر براي تلگرام؟


نه! الان مي شود از چند تايي سايت، هاستينگ و دامنه با بيت كوين خريد. مي شود رفت نيجريه و ماشين خريد. توي خارج حتي پمپ بنزين با امكان پذيرش ارز ديجيتالي راه انداخته اند. ولي در ايران هنوز نمي توانيم چيز درست و حسابي بخريم.

پس براي چي اين همه دردسر مي كشي؟ براي هيجان؟


اولش دردسر دارد ولي وقتي واردش شوي و راه و چاه كار را ياد بگيري، خودش جلو مي رود. هيجان قوه محركه است اما اتفاقا طمع آدم را جلو مي برد. قطعا شرايط اين طوري نمي ماند. اين سيستم هاي بلاك چين و ارزهاي مجازي نهادينه مي شوند و اين تازه شروع كار است. يك درصد هم فكر نمي كنم روزي اين قضيه بيت كوين و ارز مجازي نابود شود.

روزي چقدر براي اين كار وقت مي گذاري؟


الان شايد يكي، دو ساعت. شايد هم يك روزهايي اصلا كاري به كارش نداشته باشم. يك مواقعي تنها آمار را نگاه مي كنم تا ببينم اوضاع خوب پيش رفته يا نه.

قبلا چي؟ با چقدر ميزان وقت توانستي اينقدر بيت كوين جمع كني؟


شايد آن اوايل كه بالاخره تجربه نبود، مجبور مي شدم تا صبح بيدار بمانم. بايد مدام مراقبت مي كردم دماي دستگاه نرود يا اينترنت قطع نشود. اگر استخر افت كرده باشد، بايد سريع آن را عوض كني.

 

ملاقات با سلطان «بيت كوين» در ايران

 

قطع شدن اينترنت خطر بزرگي است؟


سيستم ماين يك سري محاسبه گر را متصل مي كند به يك استخر (Pool). وقتي اينترنت نباشد يعني نمي تواني. گاهي مرتب پيغام خطا مي دهند و بعضي استخرها قطع و وصلي زياد دارند. اگر درخواست ناقص فرستادي IP را بن مي كنند. براي همين بهتر است از اشتراك اينترنت با پينگ مناسب استفاده كرد. كل كار خيلي حجم مصرف نمي كند؛ شايد در ماه 50 مگابايت! ولي ثباتش مهمتر است. 


استخر يعني چي؟


براي ماينينگ استفاده مي شود. در حقيقت به گروهي از استخراج كنندگان بيت كوين گفته مي شود كه با يكديگر كار مي كنند. با هم در تعامل هستند و به انجام بلاك ها و تقسيم كردن جايزه ها مشغول مي شود.

استخر ايراني هم داريم؟


نه. آسيايي داريم ولي توي ايران هيچ استخري نيست.

يك بار گفتي خريداران ايراني دنبال تخفيف گرفتن هستند. يعني چقدر تخفيف؟


طرف مي گويد مثلا 10 تا بيت كوين مي خرم اما با 50 درصد تخفيف روي قيمت. در عوض كل پول را نقد مي دهم. موارد اينجور زياد است كه البته بيشتر يك واسطه يا همان دلال مسئله را مطرح مي كند. اين دلال روي خريد و فروش فاكتورسازي مي كند تا سود خودش را بردارد. حتي مورد هست كه تا 90 درصد تخفيف خواسته باشند.

تا حالا چند تا مشتري داشتي؟


اگر بگويي چند تا دلال داشتي بهتر است. يك نفر هست مدام خريد مي كند و خودش آنها را بين بقيه پخش مي كند. اينجوري براي من هم بهتر است چون حوصله سر و كله زدن با آدم هاي زياد را ندارم.

الان فكر مي كني كارت ارزش زماني را كه براي ماين كردن صرف كردي داشته؟


جداي از همه اتفاق هايي كه براي خيلي از مردم رخ مي دهد و امكان دارد ضرر كنند، اين كه بيت كوين همه جا شناخته شده باشد، به نفع آنهايي است كه خيلي وقت روي آن گذاشته اند. من فكر مي كنم سال 2018 واقعا ارزش وقتي كه گذاشتم مشخص شود.

آخرين مشتري اي كه داشتي چه كسي بود؟


يك نفر كه قصد داشت چند سري ماشين آلات معدن وارد كند. هنوز قيمت و قرارداد نهايي نشده ولي تعداد زيادي بيت كوين درخواست كرده بود.

منبع برترين ها


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بيت كوين،
موضوع:
[ ۳ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۴۶:۴۲ ] [ رضا ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 7
دیروز : 5
افراد آنلاین : 1
همه : 2453
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم